Haber

Başkan Kayda’dan Devlet Bahçeli’ye Salihli brifingi

Manisa’nın Salihli ilçesi MHP’li Belediye Başkanı Zeki Kayda, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret etti. Başkan Kayda, 2014-2023 yıllarında Salihli’ye kazandırılan yatırımlar ve hizmetler hakkında Bahçeli’ye bilgi verdi.

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Ankara’ya giden Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, önce Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret ederek Salihli Belediyesi’nin ilçeye kazandırdığı projeler ve devam eden hizmetler hakkında bilgi verdi. MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli ile görüşerek istişarelerde bulunan Önder Kayda, Kent Meydanı, Türk Dünyası Parkı, Kurtuluş ve Kırveli Pazaryerleri, Gümüşçayı 1-2 köprüsü, Halk Ekmek Fabrikası, Aile Sağlığı Merkezleri ile ilçede yürütülen çalışmaları anlattı. . Önder Kayda, projelerin yürütülmesi ve diğer tüm takviyeler için MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli’ye teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Başkan Zeki Kayda’ya çalışmalarında başarılar dileyerek Salihli halkına selamlarını iletti. – MANİSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu