Haber

Canik Belediyesi’ne İki Ödül

Canik Belediyesi ilçeye kazandırdığı projelerle ödül topladı.

Canik Belediyesi’nin ilçeye kazandırdığı örnek projeler ödüllerle taçlandırılmaya devam ediyor. Canik Belediyesi’nin ilçede hayata geçirdiği ve vatandaşları meslek haline getirerek istihdamına katkı sağlayan Canik Belediyesi Mesleki Eğitim Kursları (CAMEK) ve Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü projeleri Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) tarafından ödüle layık görüldü. ). Projeleriyle iki ödül alan Canik Belediyesi, ilçeye büyük sevinç getirdi.

Ödüle Doyamıyorum

İlçeye kazandırdığı projelerle birçok ödüle layık görülen Canik Belediyesi, halkta büyük ilgi uyandıran projeleriyle ödül toplamaya devam ediyor. Canik Belediyesi, farklı eğitim modülleri çerçevesinde vatandaşları ücretsiz mesleki eğitim için buluşturduğu ve profesyonel olarak istihdamına katkı sağladığı, atölyeler, laboratuvarlar ile geleceğin bilim insanlarını yetiştirdiği Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü projeleriyle OKA tarafından ödüle layık görüldü. CAMEK ile özel olarak oluşturulmuş uygulama ve keşif alanları. .

Eğitim alanında örnek projeleri Canik’e kazandırmaya devam edeceğiz.

Canik’te eğitime büyük hassasiyet gösterdiklerini belirten Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçede eğitim alanında projeler kazandırmaya devam edeceklerini belirtti. Lider İbrahim Sandıkçı, “Eğitim, önemsediğimiz ve büyük hassasiyet gösterdiğimiz konuların başında geliyor. İlçemizde her yaş grubundan öğrenci ve vatandaşlarımızın kaliteli ve kaliteli eğitim almaları için projeler hayata geçirdik. CAMEK projemizde siz değerli vatandaşlarımıza ilgi ve yeteneklerine göre farklı eğitim modülleri ile uygulamalı eğitimler veriyoruz. Sertifikalı eğitimlerimizle hemşerilerimizi meslek haline getiriyor, istihdamına da katkı sağlıyoruz. Canik Keşif Yerleşkemizde geleceğimizin bilim insanlarını yetiştiriyoruz. Uzman eğitmenlerimiz eşliğinde öğrencilerimize özel eğitim müfredatı çerçevesinde hem teorik hem de uygulamalı eğitim vermekteyiz. Canik’te çağın tarafını tutacak, bilime ve teknolojiye hakim nesiller yetiştiriyoruz. İlçemize kazandırdığımız örnek projelerle birçok ödül aldık ve almaya devam ediyoruz. Her iki projemizin de farklı ödüller alması bizi çok mutlu etti. Canik’e eğitim alanında insana dokunan örnek projeler kazandırmaya devam edeceğiz.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-duzici.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu