Haber

Memduh Büyükkılıç, futbolcularla bir araya geldi

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 ili etkisi altına alan depremin ardından spor camiası sarsıntı geçiren bölgenin yardımına tek yürek koştu.

Deprem bölgesinde inceleme ve uyum çalışmalarını sürdüren Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Kayserispor Lideri Ali Çamlı, Teknik Müdür Çağdaş Atan ve Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör geldi. deprem bölgesinde öne çıkıyor.

Yapılan çalışmalarla ilgili spor camiasına bilgi veren Lider Büyükkılıç, “Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Kayserispor Başkanı Ali Çamlı, Teknik Direktör Çağdaş Atan ve Kahramanmaraş Belediye Başkanı ile görüştük. Büyükşehir Belediyesi Hayrettin Güngör, çalışmalar hakkında bilgi verdik’ dedi.

Büyükkılıç, Kayserispor camiasının depremin ilk gününden itibaren dimdik ayakta durduğunu belirterek, “Kayserispor Başkanı Ali Çamlı, teknik direktörümüz Çağdaş Atan ve Kayseri’den gelen heyetimizle de yardımları konuştuk. Depremin olduğu ilk günden itibaren verdikleri destek için Kayserispor camiasına teşekkür ediyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu