Yaşam

Nadide Sultan, 5 yıl aradan sonra “Ona Deyin” şarkısıyla hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Ünlü müzisyen Nadide Sultan, Tan Taşçı’nın bestelediği “Anlat Ona” klibinde kamera karşısına geçti. Keyifli müzisyen tarafından 5.5 yıl sonra müzikseverlerin beğenisine sunulacak olan yeni müziğin video klibi Kilyos sahilinde çekildi.

YÖNETMENDEN UYARI

Sözü Tan Taşçı’ya, düzenlemesi Baran Etik’e ait olan ünlü şarkıcı, Alpay Aydın’ın süpervizörlüğünde yaptığı “Anlat Ona” adlı cover çalışmasını kendine özgü yorumladı. Aynı zamanda eşi olan ünlü yönetmen Hakan Yonat’ın çektiği klipte orkestra arkadaşları da enstrümanlarıyla sanatçıya eşlik etti. . Renkli görüntülerin de yer aldığı sette, yönetmenin eşi Hakan Yonat, kurgu nedeniyle farklı açılardan yapılan çekimlerde merceğe bakmaması konusunda Nadide Sultan’ı esprili bir dille yönlendirdi.

“KİMİM KLİP ÇİZDİĞİNDE DAHA İYİ HİSSEDİYORUM”

Tan Taşçı’nın “Anlat Ona” adlı müziğin klibi çekiminde kostüm ve aksesuar da değiştiren Nadide Sultan, duygularını basına taşıdı. Sultan, “Harika bir şarkıya çok yakışacak çok doğal bir klip var. Klibi eşim çekince kendimi daha iyi hissediyorum” dedi. Hakan Yonat, “Sanatçı eşinize klip çekmek zor mu?” dedi. “Kesinlikle kolay. Çünkü eşime ve işime sevgiyle bakıyorum.”

Nadide Sultan’ın yeni müziği “Anlat ona”, eşi Hakan Yonat ile birlikte kurdukları ve oğlunun adını verdikleri Musicaan adlı yeni şirketi tarafından piyasaya sürülecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu