Teknoloji

Togg Dünya Çapında Yenilikçi Bir Şekilde Ön Siparişe Açılıyor!

ABD’nin Las Vegas kentinde düzenlenen dünyanın en büyük fuarlarından biri olan CES’te yer alan Togg, dünyada ilk kez uygulanacak bir yöntemle otomobiller için ön sipariş almaya başlayacak. Detaylar burada.

Dünyanın en büyük Tüketici Elektroniği Fuarı CES 2023’te Togg’un vizyonu sergilendi ve ilk siparişlerle ilgili detaylar paylaşıldı.

Togg Üst Yöneticisi (CEO) Gürcan Karakaş, ilk akıllı cihazın seri üretimine başladıklarını, siparişlerin nasıl ve ne zaman alınacağını belirtti.

Ön siparişler, markanın dijital platformu Trumore üzerinden yapılacak yarış ile alınacak.

Gürcan Karakaş yaptığı konuşmada şu sözleri verdi:

“Şubat ayında siparişleri açacağız ve ilk akıllı cihazlarımızı ilk çeyreğin sonunda kullanıcılarımızla buluşturmaya başlayacağız. 2023 yılı boyunca bireysel kullanıcılara öncelik vererek siparişleri teslim edeceğiz. Kullanıcılarımız, Trumore platformu üzerinden Togg akıllı cihazlarını isterlerse kurayla, ister yarışma için ön sipariş verme hakkını elde edebilecekler. Cumhuriyetimizin 100. yılına özel olarak üreteceğimiz ve müzayede ile satışa sunacağımız NFT (Nitelikli Fikri Senet) koleksiyonu, 2023 akıllı cihazlar ön sipariş ve sıralama önceliğine katılma hakkı sunacak.’

“Üçüncü yaşam alanı”

Birincisi, fikri mülkiyeti Togg olan, küresel olarak rekabetçi bir mobilite teknolojisi markası geliştirmek. İkinci hedefimiz, kullanıcıyı merkeze alarak akıllı cihazlarımız ve dijital yapıtlarımız etrafında herkes için açık ve erişilebilir bir ekosistem oluşturmaktır. Geride kalan dört yılda planlarımız doğrultusunda adım adım ilerledik. Mobilite ekosistemimizi dijital platformumuzla genişletiyor ve genişletiyoruz. Mobilite deneyimini A noktasından B noktasına gitmenin ötesine taşıyarak kullanıcının günlük hayatını kolaylaştıracak ve keyifli hale getirecek akıllı yaşam çözümleri sunuyoruz. Çünkü akıllı cihazımızı üçüncü yaşam alanı olarak tanımlıyoruz.’

Fuarda yoğun ilgi gören marka, Pininfarina ortaklığıyla tasarladığı “konsept cihaz” Beyond X’i de tanıttı.

İlk kez tanıtılan Beyond X, Smart Life, Pure Power ve Self AI’dan oluşan bir “Dijital Mobilite Bahçesi”dir.

Ziyaretçileri için en uygun senaryoyu seçen akıllı cihaz, akıl, ruh, kalp ve dört duyuyu harekete geçirerek sıra dışı bir dijital deneyime yolculuk yapıyor.

Marka, sosyal medya hesabından Beyond X ile ilgili şu ifadelere yer verdi.

‘Duyuları harekete geçiren olağanüstü bir dijital deneyim… Yarın mobiliteden sonra! X’in ötesinde

TOGG’un paylaşımı ⬇️

Togg’un yeni konsept cihazını nasıl buldunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu